Turniej im. Zygmunta Duziaka rozegrany (WIDEO)
W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu odbył się jubileuszowy, 10 Turniej Halowy Piłki Nożnej im. Zygmunta Duziaka, który był wielkim orędownikiem miejskiego sportu a zwłaszcza piłki nożnej.
Pomysłodawcą i organizatorem tego piłkarskiego święta jest dyrektor MOSiR Małgorzata Garula, znała oraz pracowała ze śp. Zygmuntem Duziakiem – Pan Zygmunt był człowiekiem nietuzinkowym, ciepłym. Był prawdziwym społecznikiem który kochał piłkę nożną, a swoją wiedzę z powodzeniem przekazywał dzieciom i młodzieży – mówi Małgorzata Garula.Turniej wygrały dwie rodzime, lubańskie drużyny piłkarskie – Łużyce seniorzy i Łużyce juniorzy.
Doroczne, halowe turnieje piłkarskie imienia Zygmunta Duziaka cieszą się ogromnym zainteresowaniem amatorskich drużyn działających nie tylko w Lubaniu, ale również w całym Powiecie Lubańskim i powiatach ościennych. Są jednymi z najważniejszych wydarzeń sportowych w regionie.
Autor: Red, foto: Marek Kardela
Materiał filmowy z turnieju przygotował zespół redakcyjny TVK Komsat

Pierwsze zdanie i babol: „Na” hali to możesz stać, ale dachu. Pisze się „W hali”.
»
Poprawiliśmy
Moderator
I panie radny lepiej […]
»
Po co tyle złośliwości, kampanię wyborczą mamy jeż za sobą.
Moderator
Kampania się skończyła, to niech się bierze do roboty. Chyba, że funkcja […]
»
Po co te anonimowe złośliwości?
Moderator
Popiera Pan nieróbstwo? To nie złośliwości tylko prawda. Liczy się darmowa kasa przez 4 lata. Czepiacie się Burmistrza na każdym kroku, a swoich już kryjecie.