HomeLubańTurniej im. Zygmunta Duziaka rozegrany (WIDEO)

Komentarze

Turniej im. Zygmunta Duziaka rozegrany (WIDEO) — 4 komentarze

  1. Pierwsze zdanie i babol: „Na” hali to możesz stać, ale dachu. Pisze się „W hali”.

    »
    Poprawiliśmy
    Moderator

  2. I panie radny lepiej […]

    »
    Po co tyle złośliwości, kampanię wyborczą mamy jeż za sobą.
    Moderator

  3. Kampania się skończyła, to niech się bierze do roboty. Chyba, że funkcja […]

    »
    Po co te anonimowe złośliwości?
    Moderator

  4. Popiera Pan nieróbstwo? To nie złośliwości tylko prawda. Liczy się darmowa kasa przez 4 lata. Czepiacie się Burmistrza na każdym kroku, a swoich już kryjecie.