Jubileusz Lubańskiego Stowarzyszenia Abstynentów
W listopadzie 2000 r.powstało Lubańskie Stowarzyszenie Abstynentów „Odnowa”, które na przestrzeni lat coraz bardziej się rozwijało. Przybywało członków a i działalność zataczała coraz szersze kręgi, nie tylko pod względem obszaru działania, ale także aktywności. I tak lubańscy abstynenci z „Odnowy” obchodzili przed kilkoma dniami 13 – lecie swojego istnienia.
Czytaj dalej →
