Spektakl „Randka w ciemno” już 05.11 w MDK
Miejski Dom Kultury w Lubaniu 5 listopada, o godzinie 19 zaprasza na doskonały spektakl komediowy pt. „Randka w ciemno”. W rolach głównych wystąpią Michał Milowicz, Jacek Kawalec, Alicja Kwiatkowska i Małgorzata Potocka.
Dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu, partnera na dobre i na złe. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu zabawnych sytuacji. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorącym uczuciu i o tej jedynej i jedynym. Jeśli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to znajdziesz ją, oglądając właśnie ten spektakl. Serdecznie zapraszamy!

