HomeGospodarkaŚmierć w „Imakonie”

Komentarze

Śmierć w „Imakonie” — 5 komentarzy

  1. Pogrzeb jest o godzinie 13 w czwartek 20 marca 2014r. na cmentarzu komunalnym w Lubaniu. Pożegnajmy wspólnie Romana Rajter w jego ostatniej drodze. [*]

  2. Trochę to niestosowne. Czy pan Daszkiewicz w autopromocji się na stołek burmistrza Lubania musi komentować każdy, dosłownie każdy temat?

    • Czy to jest próba kneblowania ust panu Daszkiewiczowi pod pierwszym lepszym pretekstem? Jego aktywność Panią razi?

  3. Olu, Olusiu, Arusiu! Moze Pan Robert byl przyjacielem, kolega a moze to rodzina.