Poszukiwany przestępca wpadł w ręce lubańskiej Straży Miejskiej

Skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, ale funkcjonariusze lubańskiej Straży Miejskiej byli od niego skuteczniejsi. Przestępca wpadł w ich ręce 29 kwietnia 2021 r. w śródmieściu Lubania.
–Dziś (29.04.2021 r.) około godz. 12.00 lubańscy strażnicy miejscy, dokonali ujęcia osoby poszukiwanej przez policję. Mężczyzna podejrzany jest za liczne kradzieże, w tym m.in. za nagłaśnianą ostatnio kradzież kasy fiskalnej i wybicie szyby w jednym z lubańskich punktów małej gastronomii – informuje SM w Lubaniu.
Mężczyzna został zauważony przez strażnika – operatora monitoringu miejskiego w centrum miasta. Po skoordynowanych obserwacjach mężczyzny, a następnie krótkim pościgu jaki prowadzili funkcjonariusze, został on ostatecznie ujęty.
Na miejsce wezwany został patrol KPP w Lubaniu, który prowadzić będzie dalsze czynności z zatrzymanym mężczyzną.
AM
