Olszyna. Wspólne kolędowanie w Gminnym Ośrodku Kultury (WIDEO)

W poniedziałek 13 stycznia br. do Wspólnego kolędowania, będącego jedną z najpiękniejszych polskich tradycji bożonarodzeniowych, zaprosił Gminny Ośrodek Kultury w Olszynie.
Wydarzenie odbyło się w sali widowiskowej GOK. W koncercie wzięło udział kilkunastu ludowych artystów, reprezentujących takie zespoły jak Sołtysowe Gryfinki z Proszówki, Bielanie z Biedrzychowic, duet Laura i Julia Cybulak z Olszyny oraz zespół BoKobiety, który od niedawna funkcjonuje przy olszyńskim GOK.
Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia, którą przygotował zespół TV Lubań i Gazety Olszyńskiej. Poniżej materiału filmowego znajdą Państwo również galerię zdjęć.


SP
Data publikacji 15.01.2024 r.
