Olszyna. Angelika Kukawska Wiceburmistrzem Olszyny
Z dniem 5 sierpnia 2024 r. Burmistrz Olszyny Leszek Leśko, powołał Angelikę Kukawską na stanowisko Zastępcy Burmistrza Olszyny.
Nowa pani wiceburmistrz jest mieszkanką Lwówka Śląskiego, ma wieloletnie doświadczenie samorządowe i urzędnicze. Pracowała dotąd w Urzędzie Miasta i Gminy Lwówek Śląski, gdzie jako Naczelnik Wydziału Inwestycji odpowiadała za realizowane przez samorząd inwestycje, rozwój infrastrukturalny gminy i pozyskiwanie środków zewnętrznych, w tym rządowych i unijnych.
Sylwetkę nowej Wiceburmistrz Olszyny oraz kulisy jej powołania na tę funkcję, przybliżymy Państwu w najbliższych dniach.
SP
Data publikacji 06.08.2024 r.
