Odeszli
Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki to przede wszystkim wspomnienie o tych którzy odeszli. Bliskich, przyjaciołach, znajomych. Kończący się powoli rok, również w Lubaniu przyniósł kilka niespodziewanych śmierci ludzi których znaliśmy i lubiliśmy.
Odeszli od nas:
Tadeusz Biłous – samorządowiec, radny Rady Miejskiej Lubania, społecznik, wieloletni pracownik LPWiK, sympatyczny, miły człowiek, wspaniały przyjaciel – odszedł 26 lutego, miał 75 lat.
Marcin Bykowski – muzyk, nauczyciel dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu – odszedł 8 czerwca, miał 33 lata.
Roman Klecki – kolarz, prezes klubu Kwisa Lubań – odszedł 14 września, miał 60 lat.
Władysław Kulmatycki – nauczyciel, wieloletni dyrektor ZSZ i Technikum PKP przy ZNTK w Lubaniu, później dyrektor ZSZ nr.2, miał 73 lata.





Należy jeszcze wspomniec tutaj o naszym profesorze z LO Bronisławie Sukaczu….