Lubań. 31-letnia kobieta zatrzymana za posiadanie narkotyków
Kryminalni z lubańskiej komendy Policji zatrzymali młodą kobietę, u której w domu znaleźli narkotyki.
-Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, podczas działań zmierzających do przeciwdziałania przestępstwom narkotykowym, wpadli na trop 31-letniej amatorki środków odurzających. Według policyjnych ustaleń kobieta, która jest mieszkanką Lubania mogła ukrywać narkotyki w swoim miejscu zamieszkania. Policjanci udali się pod wytypowany adres, celem zweryfikowania tych ustaleń – informuje rzeczniczka prasowa KPP w Lubaniu podkom. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń. – Zdezorientowana wizytą policjantów młoda kobieta, ukrywała środki odurzające w postaci kilkudziesięciu porcji handlowych w szufladzie szafki, w saszetce i w kieszeniach spodni. Wszystkie były poporcjowane. Kobieta została zatrzymana – dodaje policjantka.
Łącznie policjanci zabezpieczyli 82 porcje metamfetaminy. Lubanianka usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.


AM
Data publikacji 27.03.2025 r.
