II Turniej Bokserski o Puchar Starosty Lubańskiego
Sekcja Bokserska Łużyce Lubań Bojan Boks oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu zapraszają na II Turniej Bokserski o Puchar Starosty Lubańskiego. Tym razem impreza będzie miała charakter międzynarodowy.
W turnieju wystartują zawodnicy z Polski, Czech i Niemiec. W trakcie turnieju, którego rozpoczęcie zaplanowano w najbliższą sobotę 30 kwietnia, na godzinę 12.00 odbędzie się ok 30 walk, które potrwają do godziny 16.00. Impreza odbędzie się na Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu przy ul. Różanej 2. Wstęp jest wolny. Zapraszamy!
Autor: SP
