Groźna kolizja na ul. Kopernika
W kolizji wzięły udział dwa samochody marki Opel i Ford. Samochody nadają się do naprawy ale i najważniejsze że ich kierowcom nic się nie stało. Straż pożarna zajęła się usunięciem potłuczonego w wyniku zderzenia szkła z reflektorów i zutylizowała wyciek z jednego z samochodów. Skrzyżowanie już jest przejezdne. Stłuczka była najprawdopodobniej był spowodowana nieuwaga jednego z kierowców. Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg, aby na tym skrzyżowaniu zachowywali szczególną uwagę.





