HomeLubańGmina Lubań wyróżniona w XX edycji STMiG

Komentarze

Gmina Lubań wyróżniona w XX edycji STMiG — 7 komentarzy

  1. Kolejny raz gmina pokazała, że można mieć pomysł na propozycję dla mieszkańców. Odnieśli sukces. Są najlepsi w województwie. Czy miasto nie mogło zorganizować takich dni sportu? Jest MOSiR, szkoły i kluby sportowe. Są, a przynamniej powinni być animatorzy na orliku. Chętni do skorzystania z oferty też by byli, ale pewnie nikt o tym nie pomyślał i nikomu się nie chciało tego robić. I to jest różnica pmiędzy miastem a gminą.

  2. Ale Rex, nie przejmuj się. Burmistrz pomoże Wójtowi w propagowaniu zdrowego stylu życia podnosząc cenę wejściówek na basen dla wiejskich dzieci. Taki specyficzny model współpracy. Ech, szkoda każdego słowa…

    • Już się burmistrz z tego wycofał. Podobno gmina dopłacała do biletów nie więcej jak 100 zł mesięcznie. Interesu na dzieciach wejskich miasto nie zrobiło, ale ośmieszyło się na całą Polskę.

  3. Szkoda, że nikt w artykule nie wspomniał o Emilii. Ehhh

  4. Wspaniałej animatorce z boiska orlik w Pisarzowicach Pani Emilii jest poświęcony artykuł na stronie gminy. Szkoda, że nie umieścił go Wasz portal, ale jeszczee jest wszystko możliwe. O takich osobach należy pisać i przy okazji im dziękować. Słowa podzikowania należą się jeszcze pozostałym animatorom, nauczycielom wychowania fizycznego i innym osobom zaangażowanym w organizację dni sportu.

  5. Pan Hercuń, przez wiele lat był biznesmenem co przekłada się na umiejętność zarządzania gminą i ludźmi mu podległymi. […] Robione jest tylko minimum jak najmniejszym nakładem sił i inwencji. Dupę miastu ratuje p. dyrektor gimnazjum nr 3, ale spędy młodzieży nie zapełnią dziury braku ofert przyciągających dorosłych Lubaniaków. Ostatnie czytanie Mickiewicza ani przy ratuszu ani przy Baszcie Brackiej nie przyciągnęło Lubaniaków. Dlaczego? Bo jakaś nie myśląca osoba ustaliła akcję w godzinach,kiedy większość ludzi pracuje. Konkluzja akcja nie była przygotowana dla lubaniaków, nie miała na celu promowania słów tzw. wieszcza, ale była przeprowadzona dla statystyk i odfajkowania po stronie zrobiliśmy. Wstyd i wiocha. Może namówić p. Hercunia na kandydowanie na burmistrza i zrobienie porządku z dyletantami z łcr.

    • Chyba czytanie Sienkiewicza, Mickiewicza było 2 lata temu;-) wójt naprawdę zrobił wiele dla gminy i chwała mu za to, w naszych wsiach rzeczywiście widać wiele inwestycji, chociaż malkontenci zawsze znajdą coś,żeby pomarudzić…..dobrze, że nagrody i wyróżnienia oraz statystyki są ogólnopolskie, więc nie mozna tu niczego podważyc….tak trzymać, a miastu naszemu życze powodzenia, oby znalazł się poważny kandydat z głową na karku i pomysłem na miasto