Dni sportu im. Wiesława Wajcfelta (zobacz WIDEO)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu wzorem lat ubiegłych zorganizował igrzyska sportowe młodzieży szkolnej im.Wiesława Wajcfelta, które odbywały się na wszystkich obiektach ośrodka. W igrzyskach które odbyły się w dniach 23 i 24 czerwca, wzięło udział kilkuset uczniów ze wszystkich lubańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Relację filmową z wydarzenia przygotował zespół TVK Komsat i PL
IW
