HomeLubańDebata kandydatów na Burmistrza Lubania

Komentarze

Debata kandydatów na Burmistrza Lubania — 4 komentarze

  1. Jaka debata??? Panie Lesławie, nie rozmawiał Pan ze mną ani z pełnomocnikiem KWW Nowy Lubań o jakiejkolwiek debacie. Jak więc można organizować i zapraszać nie informując o tym uczestnika????? Nie mówiąc już, że wcześniej należałoby ustalić termin i zasady. To jest umyślne wprowadzanie w błąd mieszkańców !!

  2. Jak można organizować debatę nie pytając głównych uczestników o udział. Każdy z nich mógł mieć już inne plany. W dobrym tonie jest również przekazanie zasad i głównych ram spotkania. Zastanawiające w takiej sytuacji jest to czy wszyscy kandydaci zostali tak ignorancko potraktowani jak Pan Robert Daszkiewicz czy też SKOB wybrał sobie któregoś z kandydatów na właściwe zorganizowanie się i przygotowanie do takiej debaty. Chyba nie muszę mówić czym to pachnie. Szczytem wszystkiego jest informowanie mieszkańców o debacie na dzień przed, w bodajże dwóch portalach internetowych. To wszystko pachnie brudną kampanią. Czy to wasz bałagan organizacyjny czy zabawa w politykę???