HomeGospodarkaCo z tą drogą?

Komentarze

Co z tą drogą? — 7 komentarzy

  1. Aż się prosi również o zrobienie drogi łączącej wzdłuż działek ul. Jagiellońską z Esperantystów. W okresie jesienno-zimowym i wczesną wiosną grzęźnie się tam w błocie. A wbrew pozorom jest to ważna droga, dla pieszych, naprawdę duży skrót, jeśli ktoś musi dojść z okolic Fabrycznej-Osiedle lub z drugiej strony obwodnicy na Osiedle Piastów. M.in. codziennie chodzi tam wielu uczniów kompleksu. I wychodzi stamtąd nieraz człowiek brudny jak świnia, bo nie tylko błoto, a i woda stojąca się zdarza po drodze.

    • Słuszna uwaga, tym tzw. skrótem codziennie przechodzą tłumy.

  2. Czytając tekst odnoszę wrażenie że jest niekompletny,zwłaszcza wypowiedzi.Remont jak najbardziej wskazany.

  3. Od 15 lat toczona jest batalia Z UM o ulicę Moniuszki bez skutecznie…

  4. Droga jest w tragicznym stanie jestem matką często chodzę z wózkiem i właśnie na tej drodze straciłam koło kto mi zwróci koszty naprawy może burmistrz pozdrawiam

  5. Przy tej drodze mieszka niepełnosprawny człowiek z którym żona nie ma możliwości wyjść gdyż potrzeba jest wyjazdu wózkiem inwalidzkim

  6. wiec może pan burmistrz pomoże tej pani wyprowadzić na spacer męża