Jechał bez prawka i zapłacił prawie 4 tys zł kary
12 marca policjanci „drogówki”, zatrzymali w Mirsku pirata drogowego, który od 20o5 roku kierował samochodami bez prawa jazdy, bo jak się okazało już wielokrotnie był karany za jazdę bez uprawnień.
Czytaj dalej →



























