Bezpłatne spotkania z psychologiem
W ramach Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego realizujemy kolejny cykl spotkań z psychologiem, na które Państwa serdecznie zapraszamy.W okresie wakacyjnym odbędą się następujące wykłady:
26.07.2014r. – w godz. 11.30 12.00 – „Negatywny obraz osoby chorej
psychicznie w społeczeństwie –
stygmatyzacja”
23.08.2014r. – godz. 11.30 – 12.00 – „Poczucie własnego ‘Ja’ w zdrowiu i chorobie”.
Zaraz po wykładach od godz. 12.00 – 14.00 psycholog p. Łukasz Chodynicki jest do Państwa dyspozycji i jest czas na indywidualne rozmowy.
Wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia psychicznego, mających problemy, chcących porozmawiać o nurtujących ich problemach zapraszamy do udziału w spotkaniach. Wykłady oraz porady są bezpłatne. Miejsce spotkań: sala konferencyjna Łużyckiego Centrum Rozwoju Rynek – Sukiennice 38 „TRET”.
ŁCR
