HomeHistoriaTajemnica Bitwy o Lubań – część I

Komentarze

Tajemnica Bitwy o Lubań – część I — 6 komentarzy

  1. To wszystko jest nudne, tak jakby redaktorzy mieli po 100-lat..! a najazd Hunów?..portal nie ma pomysłu. i nie będzie miał , póki nie wyskoczy z Word pressa.. Ta urzędowa -darmowa- propozycja nie ma jaja.!! Myślę, że szanownych redaktorów, stać na nową odsłonę.. A wtedy i dzieci będą się bawić. Z szacunkiem za ciężką pracę.

  2. Nowa szata, szablon.Nowy duch.reszta jest oky..Wiem ,że to nie prosta sprawa ale można pomyśleć.To tak jak- Feng shui .Takie ma wrażenie, piszący tu od czasu do czasu -użytkownik .Dziękuje za pytanie.

    • Dziękujemy za uwagi „czytelnika”. Dysponujemy innymi lepszymi responsywnymi szablonami,
      ale niestety nie posiadają takich funkcjonalności jakie obecnie są realizowane.
      Strona byłaby atrakcyjniejsza, ale nie zrealizowalibyśmy wtedy oczekiwań np. kampanii wyborczych.
      I tu jest przysłowiowy „pies pogrzebany”.

  3. Dziś wszystko ,praktycznie skrzywione „politycznie”, nawet strony o psach i kotach- to jest wariactwo.. W latach 50-60 amerykanie wymyślili nurt medialny , który pokazywał mord na live!!Spokojni już nie będziemy a dziś kampanie wyborcze są „delikatną” tego formą, co niestety ma przynieść oglądalność..?Merytorycznie odnieść się do tematu, trochę z humorem ,trochę z akceptacją poruszanych spraw to..nie nada! W zasadzie jak się patrzy na to wszystko z góry – to nic mobilizującego, wszystko ciemne i czarne./tu uwaga ogólna lokalnych mediów/. Wiem jak to wygląda, skoro tak
    przy tym pozostańcie.- A wojna już była..