Nowy most i kolejne nowe chodniki powstaną w Siekierczynie (WIDEO TV Lubań)
Dzięki staraniom samorządu Gminy Siekierczyn, Dolnośląska Służba Dróg i Kolei prowadzi modernizację mostu na drodze 357 z Siekierczyna w kierunku Włosienia. A już wiosną przyszłego roku rozpocznie się budowa 600 – metrowego chodnika, który zostanie wykonany przez Urząd Gminy z myślą o mieszkańcach tej części Siekierczyna.
Realizacje całej inwestycji przewidziano na lata 2017/2018. Zarówno przedmiotowe zadanie na drodze 357 z Siekierczyna do Włosienia jak i inwestycja na drodze powiatowej z Siekierczyna do Nowej Karczmy, przyczynią się znacznych ułatwień w funkcjonowaniu komunikacji mieszkańców na terenie tej gminy.
Od lat priorytetem Gminy Siekierczyn są inwestycje drogowe. Dzięki takiemu podejściu władz samorządowych, ponad 90 procent dróg na terenie Gminy jest już zmodernizowana.
O inwestycji w materiale TV Lubań opowiada Wójt Gminy Siekierczyn Janusz Niekrasz:
