Najlepsze życzenia dla Pań z okazji Dnia Kobiet
Wszystkim Paniom, z okazji Dnia Kobiet życzymy zdrowia, radości życia, a najbardziej pociechy ze swoich wybranków, bowiem oni nie są wcale tacy źli, jak czasem się Wam wydaje. Drogie Panie, wszystkiego najlepszego!
Dzisiaj 8 marca, dzień, o którym pamiętają wszystkie kobiety, więc i mężczyznom zapominać o Dniu Kobiet zwyczajnie nie można i nie wypada. Przypominamy zatem wszystkim Panom, aby odpowiednio docenili dziś nasze Panie. Polecamy jak zwykle w tym dniu piękne kwiaty, najlepiej róże ( czas goździków już się skończył), dzięki którym zagości uśmiech na twarzach Waszych ukochanych sympatii, narzeczonych, żon, mam, babć i wszystkich innych Dam, które wnoszą w codzienne życie wiele radości i przyjemności…
Możecie także złożyć Im serdeczne życzenia na naszym portalu, korzystając z zakładki „Komentarze” pod tym artykułem do czego gorąco zachęcamy.
Autor: Męska część Redakcji Przeglądu Lubańskiego

Wszystkim Wspaniałym Polkom,Matkom,Siostrom,Żonom Życzenia Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia.Pomyślności i długich lat życia.Pociechy z synów i mężów.Optymizmu i Wiary.
Niech Wam Drogie Panie nigdy nie zabraknie sił na życie z nami mężczyznami.
Krzysztof.