Studniówki czar (WIDEO i FOTOGALERIA)
W kameralnej restauracji Golden Time w Lubaniu, uczniowie klas maturalnych lubańskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 2 świętowali 1oo dni, które pozostały im do egzaminu dojrzałości. Był oczywiście tradycyjny Polonez, podziękowania dla pedagogów oraz mnóstwo przedniej zabawy, która trwała do białego rana.
Po odtańczonym, tradycyjnym Polonezie, abiturienci podziękowali dyrektorowi szkoły Eugeniuszowi Wiktorowi Zdunkowi oraz swoim nauczycielom, za trud jaki włożyli w ich wykształcenie, przygotowanie do egzaminów zawodowych oraz najważniejszego egzaminu w życiu, jakim jest matura. Po zakończonej części oficjalnej przyszedł czas na wspólną uroczysta kolację a następnie zabawę, która trwała niemal do białego rana.
Relację filmową z imprezy przygotował zespół Przeglądu Lubańskiego. Galerię zdjęć prezentujemy poniżej relacji filmowej.
Galeria zdjęć:
Organizacja Balu:
Restauracja Golden Time Lubań
ul. Leśna 34b 59-800 Lubań
Rezerwacje i informacje:
tel. 602 800 110































































Szkoda,że film nagrany podczas naszego tańca,dodany na YouTube,został zatytułowany….
Przepraszamy już poprawiliśmy. Moderator.