Zakończenie sezonu letniego w sztolniach Geoparku w Mirsku
Urząd Miasta i Gminy Mirsk informuje, że w związku z zakończeniem turystycznego sezonu letniego, Geopark w Gierczynie – Krobicy oraz Wieża Widokowa w Mirsku od dnia 26 września br., będą czynne tylko w soboty i niedziele do końca października br., w godzinach 10°° do 16°°.
UWAGA! Ostatnie wejście w te dni do Geoparku z przewodnikiem o godzinie 15°°. Wejście i zwiedzanie zarówno do Geoparku jak i na Wieżę Widokową są bezpłatne.


