HomeObyczajePociąg retro przejedzie przez nasz subregion – gratka dla miłośników kolei

Komentarze

Pociąg retro przejedzie przez nasz subregion – gratka dla miłośników kolei — 3 komentarze

  1. No cóż, PKP, wszyscy wiemy co ten skrót oznacza. Do Szklarskiej ponad godzina w plecy. Droga porwotna ponad dwie godziny w plecy już na starcie. Jak dotrą nad ranem do Wrocławia będzie cud.

    Parowóz większość drogi chyba tendrem do przodu. Pomyłka? Bilety w jednej cenie bez znaczenia ile ktoś chce się przejechać?

    W takim stylu to szału nie będzie z okolicznościowymi przewozami.

  2. No i lipa…Podobno pociąg załapał koło 200 minut tradycyjnego opóźnienia. Chociaż było miło zobaczyć w Nowogrodźcu tylu sympatyków kolei:) Zwłaszcza tych najmłodszych:)