Festyn kończący wakacje na oś. Piastów
Zapraszamy wszystkich lubanian, tych dużych i tych małych, do udziału w festynie na zakończenie wakacji, który odbędzie się w sobotę 29 sierpnia na placu zabaw obok siedziby Spółdzielni.
Organizatorami festynu są Spółdzielnia Mieszkaniowa i Miejski Dom Kultury w Lubaniu. Festyn jest sportowo – kulturalną propozycją pożegnania lata. W programie występy muzyczne, gry i zabawy.


Rewelacyjny program brawo, brawo Mdk.