Skrócone godziny pracy UM Lubań w czasie upałów
Z uwagi na utrzymujące się upały oraz prognozy, które wskazują na dalszy wzrost temperatury powietrza, Burmistrz Lubania zarządził skrócony czas pracy Urzędu Miasta Lubań. Do 3o sierpnia br. Urząd będzie czynny w godz. od 7.30 do godz.14.00, w przypadku utrzymywania się temperatury powyżej 30 stopni C.
Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Lubań z dnia 7 sierpnia br., które weszło w życie tego samego dnia, ma ono zastosowanie do dnia 30 sierpnia br. w przypadku utrzymywania się temperatury powyżej 30 stopni C.
Do podjęcia decyzji o skróconym czasie pracy w danym dniu roboczym uprawniony jest Burmistrz Miasta Lubań, a w przypadku jego nieobecności Zastępca Burmistrza Miasta – po dokonaniu rozeznania aktualnych warunków atmosferycznych.
Jednocześnie władze Lubania przepraszają mieszkańców miasta za powstałe niedogodności, prosząc jednocześnie o wyrozumiałość.
Red.


Nie dość że upały to jeszcze trzeba pracować do 17. W innych jednostkach nie wszyscy kierownicy czy dyrektorzy myślą o swoich pracownikach!! Chyba dlatego że sami siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach a robole niech się pocą! Porażka!!!