Od Redakcji
Po ostatniej aktualizacji oprogramowania zarzadzającego naszą stroną zaczęły występować problemy objawiające się nieprawidłowym wyświetlaniem naszej strony. Od czasu do czasu pojawiały się „dziwne” komunikaty jak na stronę mającą informować o nowinkach w regionie. Podjęliśmy decyzję o oddaniu naszej strony w audyt wyspecjalizowanej firmie. Niestety, jak to u specjalistów, czasem trzeba poczekać w kolejce. Warunkiem prawidłowego audytu było niewprowadzanie żadnych zmian, co z kolei wiązało się praktycznie z wyłączeniem wyświetlania strony.
Jesteśmy już po wszystkim ze skutkiem pozytywnym. Serdecznie przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że teraz wszystko będzie działać poprawnie. Kampania wyborcza rozkręca się na dobre i nie chcieliśmy zostawiać trudnych decyzji na bardziej gorący okres.
Dziękuję za cierpliwość.
Andrzej Ploch
