HomeGospodarkaRadostowianie mają nową bibliotekę

Komentarze

Radostowianie mają nową bibliotekę — 2 komentarze

  1. Wójt Hercuń to dobry gospodarz, w przeciwieństwie do nieudacznika i pozoranta A.S. mojego burmistrza, a właściwie nie mojego tylko burmistrza Lubania, który przez przypadek znalazł się na tym stanowisku i nie zrobił nic dobrego dla ludzi, oprócz oczywiście stwarzania pozorów ( wyłacznie na własny użytek). Teraz się lansuje, gdzie tylko go wpuszczają – w internecie ( w jego gadzinówce l..), na facebooku gdzie wrzuca zdjęcia które mu robi jego szofer i asystent H. – równie n. jak on, w gazetach – teraz tylko w ZL i w LIS-sie. Ale to i tak mu nie pomoże, bowiem ludzie maja do niego wielki żal, za to że ich nie szanuje (zwłaszcza ci biedni). Ja sam znam osobisie kilkadziesiąt osób które zadeklarowały że w wyborach zagłosuja przeciw niemu, w raz z rodzinami. I tak skończy się kariera lubańskiego Dyzmy. Na zawsze!