Miłoszów. Izerski Piknik Pod Świerkami Ośrodku Granica-Strzelnica (WIDEO)

W sobotę 5 lipca br. w Ośrodku Granica-Strzelnica w Miłoszowie, odbyła się kolejna edycja Izerskiego Pikniku Pod Świerkami. Organizatorem wydarzenia był właściciel ośrodka, społecznik i znany dolnośląski regionalista Stanisław Leszczyński.
W ramach imprezy odbyły się zawody w poławianiu pereł w potoku Miłoszowskim, zawody strzeleckie, warsztaty łucznicze, zlot zabytkowych samochodów i tradycyjna biesiada izerska.
Na wydarzenie przybyło wielu znamienitych gości, w tym wielu samorządowców z Powiatu Lubańskiego i Powiatu Zgorzeleckiego.
Obejrzyj relację wideo z tego wydarzenia:
Data publikacji 09.07.2025 r.
