Lubań. 60 mln zł dla samorządów w Powiecie Lubańskim (WIDEO)
W poniedziałek 9 października, w sali ślubów lubańskiego ratusza Starosta Lubański Walery Czarnecki oraz burmistrzowie i wójtowie gmin z terenu Powiatu Lubańskiego, odebrali promesy na łączną kwotę 60 milionów złotych, które zostaną przeznaczone na różnego rodzaju inwestycje infrastrukturalne. Środki zostały przyznane w ramach ósmej edycji programu inwestycji strategicznych.
Obejrzyj wideo:
Data publikacji 12.10.2023 r.
