HomeHistoriaW osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w Operacji Dolnośląskiej i Bitwie Lubańskiej (cz.1)

Komentarze

W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w Operacji Dolnośląskiej i Bitwie Lubańskiej (cz.1) — 6 komentarzy

 1. Panie Jarku wszystko fajnie i super ciekawy tekst, ale mnie rażą te skróty np. 9 dlsz gw, 6 kp gw. Chodzi o to że nawet ja, który interesuje się historią nie jestem w stanie rozszyfrować niektórych skrótów. Coś Pan z tym zrobi?

 2. No tego to jeszcze nie było. Jak książka będzie utrzymana w klimacie tego artykułu, to tylko powinszować Panie Ludowski. Naprawdę ciekawe, bo w ogóle nieznane. Czekam na kolejne artykuły.Pozdrawiam

 3. Dla mnie najciekawsze to wspomnienia. To tak jakby się przenieść w czasie do tamtych wydarzeń. A tak na marginesie to dlaczego komentarze były wyłączone?

 4. Którego listopada ta książka się ukaże i gdzie będzie do kupienia?

 5. Witam Panów!
  Dziękuję za miłe słowa. Odpowiadając p. Darkowi – niestety takie są prawa rzetelności przekazu, warsztatu itd. W książce oczywiście skróty będą wyjaśnione. P Darku gdybym za każdym razem chciał pisać pełną nazwę jednostki, to zrobiłyby się z tego całe “makarony” zbędnego tekstu. A w ogóle nazwę jednostki podać trzeba.

  Panie AR – klimat będzie, obiecuję.

  P. marku – wspomnień będzie również bez liku.

  P. Leonie – patrz oficyna wydawnicza Archiwum-System. Internet i nie tylko jak przypuszczam.
  pozdrawiam