HomeObyczajeRząd ogłasza stan epidemii. Wprowadzone zostaną strefy Zero, część miast zostanie zamkniętych

Komentarze

Rząd ogłasza stan epidemii. Wprowadzone zostaną strefy Zero, część miast zostanie zamkniętych — 16 komentarzy

 1. Pozamykają ludzi w domach i zrobią wybory ? 🙈😂

 2. To jest (…) i wszystko chore! Wypuścili wirusa w celu swoich zagrywek politycznych! Nas tresują jak szczury! To wolno tego nie wolno!
  Chyba tylko głupi wierzy w tą epidemie i te ich śmieszne statystyki! Koronawirus jest od zawsze! Każdy z nas jest jego nosicielem tylko panika i strach ludzi powoduje to, że robią wszystko jak mają zagrane bez logicznego myślenia! Szczepionki będą wprowadzać…obowiązkowe! I wszyscy będą lecieć się szczepić bo teraz są do tego przygotowani przez strach, reżim i ludzie mają całkowicie zablokowane racjonalne myślenie!

  • masz nasrane w głowie i to mocno 😛 każdy jest nosicielem i każdy go ma od dawna jeszcze napisz że bombelek Ci się nudzi w domku a ty nie możesz sobie z papsi pogadać na kawusi…

   • Human coronavirus był z nami od zawsze… poczytaj to się dowiesz.

   • Dobrze gość pisze ten kto ogląda wiadomości w tv i słucha radia ma wybrany mózg

  • Weź się rozbiegbij ściana sama się znajdzie, każdy jest nosicielem Koronawirusa, a tacy ludzie jak ty są nosicielami ciężkiego upośledzenia umysłowego, dziwne że wszyscy to nosimy a już poszło 13 tyś Ludzi, jak chcesz to idź baw się i dalej ignoruj to zagrozenie, reżim jest potrzebny bo jak tak dalej będzie to broń Cię panie Boże żeby nas nie spotkała taka sytuacja jak we Włoszech. Dziwne że w Chinach wprowadzili reżim i już wirus się nie rozprzestrzenia, naprawdę gratuluję. A pewnie te śmieci że każdy jest nosicielem usłyszała w TVPis

  • Moja bratowa jest pielęgniarką w prowincji Lombardia niedaleko Bergamo we Włoszech. Starsze osoby padają jak muchy. Nie wiesz człowieku z czym mamy do czynienia. Na szczęście w Polsce wydaje się, że pandemia będzie miała lżejszy przebieg.Pomyśl, zanim coś napiszesz.

 3. Tak byl koronawirus,ale nie ten typ. W tym tkwi nasz problem. Na dzien dzisiejszy jeszcze nie wiemy wszystkiego o tym typie koronawirusa. To nie sa zarty !!!
  Zarazaja ludzie, ktorzy nie maja jeszcze objawow !!!

  • Wiedzą wszystko na temate trgo konkretnego wirusa. Ma swojego właściciela. Nest na patencie USA

 4. Najgorsze jest to, że tylko osoby z podejrzeniem wirusa mają kwarantanne ,a osoby mieszkajace z nią muszą chodzić do pracy, to nawet mają nakaz przez sanepid, który twierdzi, że ich to nie dotyczy. Ludzie to jak to ma być dobrze!!!!!!!!To tacy współmieszkańcy wychodzą do sklepu, jadą do pracy,codziennie pociągiem do miejsca pracy i nie zagrażają?

 5. Zakaz zgromadzeń ? A jak w zakładzie pracy na zmianie jest ze 150 osób i wszyscy stoją – jeden obok drugiego – to jest ok. To nie jest zgromadzenie ? Nie panimaju Tego 🙁

  • Nikt nie pisał prawa pod epidemie, to jest sytuacja nadzwyczajna. W opisanej sytuacji należy się kierować zdrowym rozsądkiem.

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>