Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy “Leśny Potok” w Bolesławcu już otwarty (WIDEO)

10 czerwca otwarty został ośrodek rekreacyjno – wypoczynkowy “Leśny Potok” w Bolesławcu. Obiekt będzie czynny do września codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00.

Obiekt oferuje szereg atrakcji w tym basen sportowy dla dorosłych wraz z hydromasażami, duży i bezpieczny basen rekreacyjny dla dzieci wraz urządzeniami towarzyszącymi (zjeżdżalnie i fontanny). W Leśnym Potoku można się do woli opalać na przestronnej plaży lub łąkach jak również popływać łódką lub rowerem wodnym, zagrać w tenisa oraz wynająć wiatę na imprezy okolicznościowe z grillem. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają ratownicy MOSiR. Na terenie obiektu otwarty będzie również punkt gastronomiczny.

Jak wygląda wypoczynek na Leśnym Potoku? Zobaczcie sami w krótkiej relacji przygotowanej ubiegłym roku przez TV Lubań:

Cennik usług:

Autor: Red. (artykuł zlecony)

 

 

2 komentarze Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy “Leśny Potok” w Bolesławcu już otwarty (WIDEO)

  • Borsuk

    A w Lubaniu gdzie można się wykapać i wypocząć? Tylko w Kwisie. Burmistrz obiecywał basen na kamiennej górze i co wyszło? Wyszło jak zwykle, skończyło się na obietnicach. Prawda jest tak że nasz Lubań to miasto w którym nic nie ma, żadnej infrastruktury do wypoczynku ani czynnego np w postaci ścieżek rowerowych, czy biernego np w postaci wyremontowanego basenu na kamiennej. Czas na zmiany w elicie władzy nie sądzicie?

  • Andrzej Ploch

    Każda obietnica legnie – gdy brak kasy, bo to trzeba umieć.