Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Ed Sheeran odwiedził Lubań

Jeden z najbardziej znanych na świecie brytyjskich piosenkarzy Ed Sheeran odwiedził Lubań. Artysta wraz z grupą przyjaciół przez kilka godzin bawił się też w klubie Regeneracja.

Artysta spędzał w Polsce urlop. Odwiedził Dolny Śląsk i zamierzał zwiedzić magiczny Zamek Czocha. Niestety tego dnia zamek był wynajęty. Za to swobodnie zwiedził jego okolice a następnie trafił do Lubania, a w nim do Klubu Regeneracja, gdzie zjadł kolację i bawił się ze znajomymi przez kilka godzin. Angielski supergwiazdor w naszym mieście przebywał prywatnie. Jak informuje portal eluban.pl ,piosenkarz zawitał do Lubania 22 listopada.  Artysta na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie zrobione na tle Zamku Czocha.

“Był w moim mieście w restauracji. Z tego, co słyszałam, to dużo osób go widziało, ale wtedy myśleli, że to ktoś podobny, a nie on. Spędza urlop u nas!” – pochwaliła się internautka w komentarzu na Instagramie.

Ed Sheeran, właściwie Edward Christopher Sheeran urodził się 17 lutego 1991 w Hebden Bridge. Jest brytyjskim piosenkarzem, autorem tekstów, gitarzystą oraz producentem muzycznym i aktor, wykonującym muzykę z pogranicza popu, rocka, folku i hip-hopu. Jego clip przeboju pt. Shape of you (poniżej), osiągnął blisko 4 miliardy odsłon w serwisie YouTube.

Autor: Red.