HomeLubańOdwołanie Przewodniczacej RM Lubania. Wracamy do tematu

Komentarze

Odwołanie Przewodniczacej RM Lubania. Wracamy do tematu — 6 komentarzy

  1. I co tu komentować… na takie dictum, aż ręce odpadają, wyraźnie widać, że nasz panujący Burmistrz nie mógł przełknąć wypowiedzi iż jest tylko „gościem” i do boju wezwał zaplecze polityczne… ciekawe przy tym jest postępowanie Lewicy??? Chyba zadziałali tym razem na swoja niekorzyść w przyszłych wyborach…

  2. A co dziwnego, że odwołali. Przewodniczący ma organizować pracę Rady. Jeśli robi to w sposób niezadawalający Rady, to go Rada odwołuje i tyle. Ale jak komuś odbija palma, że przewodniczący to prawie burmistrz, a do tego wywodzi się ze skandalicznie skompromitowanej formacji politycznej, to tylko gratulować Radzie, że chce zreformować funkcjonowanie samorządu.

  3. SLD już dostało za poparcie, w głosowaniu nad odwołaniem Przewodniczącej Małgorzaty Grzesiak, pierwsze srebrniki, korytko w radzie nadzorczej Lubańskiego TBSu.

  4. Uzasadnienie jest kuriozalne i w dodatku nie podpisane, czyli nieważne, czyżby się chciwi autorzy, wstydzili swojego idiotyzmu .