Koncert IRA w Lubaniu już w najbliższy piątek – ZAPROSZENIE (WIDEO)
Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu Bartosz Kuświk zaprasza na wydarzenie muzyczne tegorocznej jesieni. 25 listopada o godzinie 19.00 w MDK wystąpi zespół IRA. Podczas koncertu formacja zagra swoje największe przeboje, które powstały w ciągu 30 – letniej kariery zespołu.
Koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej MDK w Lubaniu, w piątek 25 listopada br. Rozpoczęcie koncertu – godzina 19.00 . Bilety w cenie 60 zł do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu ul. Kościuszki 4, w godzinach od 8.00 do 15.00.
Zespół IRA powstał w 1987 roku, a zadebiutował w 1988 roku. Największe sukcesy w dotychczasowej karierze zespołu przypadły na pierwszą połowę lat 90. Płyty: „Mój dom”, (wydana w 1991 roku) a następnie „1993” i koncertowy „Live”, odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie błyskawiczny awans do grona absolutnej czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje („Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”) do dziś rozgrzewają publikę do czerwoności
podczas koncertów zespołu.

