Seniorzy na kręglach (FOTOGALERIA)
W czwartek 29 kwietnia br., miał miejsce I Turniej Bowlingowy Seniorów zorganizowany przez Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu na rzecz integracji społeczno-kulturalnej środowisk seniorskich.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło Terenowe w Lubaniu, Stowarzyszenia Łużyckie Amazonki w Lubaniu, Klubu Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubaniu oraz Akademii Seniora.W czasie turnieju było bardzo wesoło, emocje sięgały zenitu, a rywalizacja była niezwykle zacięta, wszyscy chcieli zwyciężyć. Ostatecznie wyłoniono laureatów I miejsca -Stowarzyszenie Diabetyk Koło Terenowe w Lubaniu, II miejsca– Akademia Seniora przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu, III miejsca- Klubu Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubaniu oraz przyznano jedno wyróżnienie dla Stowarzyszenia Łużyckie Amazonki w Lubaniu.Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy za uczestnictwo. Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobrego humoru i wspaniałej zabawy!
Autor: OWD
