Pięściarstwo to ich pasja (WIDEO)
W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu odbył się turniej bokserski o puchar Starosty Lubańskiego Walerego Czarneckiego.
Organizatorem sportowej rywalizacji młodych pięściarzy z Dolnego Śląska, Opolszczyzny był Powiat Lubański, MOSiR oraz Sekcja Bokserska Klubu Łużyce Lubań.
Podczas turnieju odbyło się 20 pojedynków we wszystkich kategoriach wagowych. Lubańscy zawodnicy stoczyli w sumie 12 walk, w tym 7 wygrali, zremisowali 2 i przegrali 3.
Materiał filmowy z tego wydarzenia przygotował zespół redakcyjny TV Komsat i Przeglądu Lubańskiego.
