Alarm bombowy w Lubaniu
Dzisiaj ok. godziny 9.00 w Urzędzie Skarbowym w Lubaniu, otrzymano informację o podłożonym ładunku wybuchowym. Straż Pożarna i policja natychmiast ewakuowała pracowników skarbówki. Godzinę później, wiadomość o bombie otrzymano w Urzędzie Miasta Lubań. Niestety to nie były ćwiczenia. Obecnie budynki przeszukują policyjni saperzy. Teren wokół obiektów jest zabezpieczany przez funkcjonariuszy policji i straży miejskiej. Najprawdopodobniej informacje o podłożeniu bomb otrzymała większość instytucji publicznych na Dolnym Śląsku. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, informacje o podłożonych ładunkach wybuchowych nieznani sprawcy ( lub sprawca ) wysłano drogą mailową. Sprawę już bada policja oraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.









