Walczą o Kardiologię
Starosta Lubański Walery Czarnecki poinformował, że Narodowy Fundusz Zdrowia przychylił się do jego wniosku i ogłosił 28 sierpnia br. postępowanie konkursowe w sprawie zawarcia umów o udzielenie opieki zdrowotnej w zakresie kardiologii. Jak podkreślił Walery Czarnecki, pieniądze na leczenie chorych na serce są bardzo potrzebne mieszkańcom powiatu, dlatego też poczynimy wszelkie starania aby bezpłatna poradnia kariologiczna w powstała lubańskim szpitalu.
(IW)
