Wakacyjne wycieczki dla najmłodszych mieszkańców Gminy Lubań
Najmłodsi mieszkańcy Gminy Wiejskiej Lubań, oprócz udziału w różnorodnych zajęciach i zabawach, mieli możliwość uczestniczyć w dwóch wycieczkach wakacyjnych. Jedną z nich był wyjazd do Aquaparku we Wrocławiu, podczas którego zarówno dzieci jak i ich dorośli opiekunowie mogli zakosztować przeróżnych atrakcji wodnych. Natomiast wszyscy uczestnicy zajęć wakacyjnych, mogli wziąć udział w wycieczce do Dinoparku i przenieść się w świat prehistorycznych mieszkańców naszej planety – dinozaurów.
Jedną z głównych atrakcji wycieczki był spacer ścieżką, na której w pięknej leśnej scenerii znajdują się niesamowite rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów. Idąc tropem tych prehistorycznych zwierząt, każdy wycieczkowicz z pewnością poczuł klimat sprzed wielu milionów lat. Kolejną atrakcją była wioska indiańska, znajdująca się na terenie parku. Najmłodsi dowiedzieli się niemal wszystkiego o Indianach i ich zwyczajach, mogli również choć na chwilę przeobrazić się w członków tych dawnych plemion i spróbować swoich sił w rzucaniu tomahawkiem czy strzelaniu z łuku. Ogromnych wrażeń doznały te dzieci, które zdecydowały się na kino 6 D, gdzie wstrząsy wywołane przez ruchome fotele, padający deszcz, złudzenie wychodzących z obrazu mięsożerców, spadania w dół lub wznoszenia się w przestworza sprawiły, że piskom nie było końca. Mimo to dzieci wyszły z kina bardzo zadowolone i jeszcze w drodze powrotnej długo przeżywały ten krótki seans. Wielce emocjonujący, zwłaszcza dla najmłodszych był również piękny plac zabaw oraz park linowy-Małpi Gaj. Te wszystkie atrakcje sprawiły, iż wizyta w Dinoparku była dla dzieci niesamowitym przeżyciem.
Uczestnicy „Wakacji z GOKiS-em” przekonali się zatem, że lato wcale nie musi być nudne, że czas wolny od nauki można spędzić aktywnie, wspaniale się bawiąc. Dlatego już dziś zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w zajęciach, które będą się odbywać podczas najbliższych ferii.
Jedną z głównych atrakcji wycieczki był spacer ścieżką, na której w pięknej leśnej scenerii znajdują się niesamowite rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów. Idąc tropem tych prehistorycznych zwierząt, każdy wycieczkowicz z pewnością poczuł klimat sprzed wielu milionów lat. Kolejną atrakcją była wioska indiańska, znajdująca się na terenie parku. Najmłodsi dowiedzieli się niemal wszystkiego o Indianach i ich zwyczajach, mogli również choć na chwilę przeobrazić się w członków tych dawnych plemion i spróbować swoich sił w rzucaniu tomahawkiem czy strzelaniu z łuku. Ogromnych wrażeń doznały te dzieci, które zdecydowały się na kino 6 D, gdzie wstrząsy wywołane przez ruchome fotele, padający deszcz, złudzenie wychodzących z obrazu mięsożerców, spadania w dół lub wznoszenia się w przestworza sprawiły, że piskom nie było końca. Mimo to dzieci wyszły z kina bardzo zadowolone i jeszcze w drodze powrotnej długo przeżywały ten krótki seans. Wielce emocjonujący, zwłaszcza dla najmłodszych był również piękny plac zabaw oraz park linowy-Małpi Gaj. Te wszystkie atrakcje sprawiły, iż wizyta w Dinoparku była dla dzieci niesamowitym przeżyciem.
Uczestnicy „Wakacji z GOKiS-em” przekonali się zatem, że lato wcale nie musi być nudne, że czas wolny od nauki można spędzić aktywnie, wspaniale się bawiąc. Dlatego już dziś zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w zajęciach, które będą się odbywać podczas najbliższych ferii.
Galeria zdjęć TUTAJ
ZR
