HomeLubańZabił swoją pasażerkę

Komentarze

Zabił swoją pasażerkę — Jeden komentarz

  1. A nie lepiej takiego palanta wysłać na roboty do kamieniołomów
    o wodzie i chlebie. Po kiego ma mieć wszystko pod nos podane?
    On ma odczuć, że odbywa karę a nie, że jest u babci na pączkach.
    I nie 12 lat, ale 25 ciężkich robót.