„Orzeł 35-lecia Wolności RP” dla Burmistrza i samorządu Gminy Olszyna (WIDEO)

Od lewej: Prezes Zarządu FPiP w Warszawie Robert Składowski i Burmistrz Olszyny Leszek Leśko
W ubiegłym roku Burmistrz Olszyny Leszek Leśko wraz z samorządem Gminy Olszyna, za swoją pracę na rzecz rozwoju gminnej wspólnoty którą kieruje od ponad trzech, dziesięcioleci a także demokracji i Polski Samorządowej, został nominowany przez Ogólnopolską Federację Pracodawców i Przedsiębiorców w Warszawie do prestiżowego wyróżnienia pod nazwą „Orzeł 35-lecia Wolności RP”.
Gala wręczenia tytułów i statuetek, odbyła się w warszawskim hotelu Hilton 30 listopada 2024 r. Niestety Burmistrz Leśko nie mógł w niej uczestniczyć, bowiem przebywał wówczas w szpitalu rehabilitacyjnym gdzie leczył się po przebytej operacji kręgosłupa. Ostatecznie samorządowiec wyróżnienia odebrał w czwartek 27 lutego br., w siedzibie Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców w Warszawie, z rąk Prezesa Zarządu Roberta Składowskiego.
Warto podkreślić, że tytuł „Orła 35-lecia Wolności RP” przyznano także m.in. prof. Ewie Łętowskiej, Premierowi RP Leszkowi Millerowi, Premierowi RP Jerzemu Buzkowi Prezydentowi RP Bronisławowi Komorowskiemu, Prezydentowi RP Lechowi Wałęsie i Prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu.
Obejrzyj wideo:
Obejrzyj zdjęcia:

Data publikacji 05.03.2025 r.
