Lubań. Nowy samorząd szkolny w „Mickiewiczu”
W lubańskim „Mickiewiczu” powołano nowy samorząd uczniowski. W jego skład weszło jedenaście osób, w tym sześć dziewcząt i pięciu chłopców.
W wyniku wyborów, jakie przeprowadzono 11 października br. wśród społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu, które powstał nowy, szkolny samorząd. W jego skład weszły następujące osoby:
- Halina Mamos 2A’
- Przemysław Mleczak 2B
- Kinga Gąsiorek 2D’E
- Bartosz Mazur 3A
- Natalia Gajczyk 3A’
- Amelia Kopeć 3A’
- Daria Lelko 3A’
- Dorota Witecka 3A’
- Apollo Żubrycki 3D
- Brajan Jagoda 3TI
- Jakub Tomasik 4C
Nowym członkiniom i członkom samorządu serdecznie gratulujemy i życzmy wielu ciekawych pomysłów!
SP
Data publikacji 21.10.2024 r.
