Olszyna. Ktoś rozbił BMW i zostawił w krzakach

W sobotni wieczór (29.06.br.) strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszynie przejeżdżając ul. Wolności, dostrzegli rozbity samochód marki BMW.
Druhowie natychmiast zatrzymali się, bowiem byli przekonani że doszło do wypadku i we wraku BMW znajdują się osoby wymagające pomocy. Kiedy ruszyli na pomoc okazało się, że w rozbitym pojeździe nikogo nie było. Kierowca i ewentualni pasażerowie po rozbiciu auta, zostawili je i zbiegli z miejsca zdarzenia. Olszyńscy ratownicy natychmiast o tym fakcie powiadomili Policję w Lubaniu, oraz zabezpieczyli zniszczony pojazd i miejsce zdarzenia.
Teraz Policja ustala kto był właścicielem samochodu oraz kto nim podróżował.

AM, foto: OSP Olszyna
Data publikacji 01.07.2024 r.
