HomeLubańUczestniczyli w kongresie

Komentarze

Uczestniczyli w kongresie — 7 komentarzy

  1. A na luban24 piszą że jesteście (PL) portalem Platformy Obywatelskiej. To o co tu chodzi? Widać armia pijarowców Słowińskiego chce koniecznie obrzydzić ludziom Przegląd Lubański i wypisują bzdury. Ludzie już przejżeli na oczy i czekają wyborów aby wreszcie pożegnać raz na zawsze pana pożal się Boże burmistrza i wreszcie będzie NORMALNIE!!!!!!1

  2. Właśnie na PL pojawiają się informacje z życia partii politycznych w Lubaniu jest i PO i SLD i Solidarna Polska no i jak widzę PiS. I dobrze tak trzymać. A ziomki burmistrza z tym żałosnym LKO na czele i tak wam łatkę przypięli że WY TO PO. Np Skowroński to PO albo Gutek? dobre sobie!!!!! Wiem że pan Piguła sympatyzuje z PO, ALE MA DO TEGO PRAWO JAK KAZDY OBYWATEL W TYM KRAJU!!!!!! Co nie przeszkadza mu pisać np o SLD. No tak ale miejscowym ćwokom ze słomą w butach nie przetłumaczysz, bo to oporna masa!!!!!!1

  3. Powiem więcej, pewien schematyzm myślenia nie pozwala przyjąć do wiadomości, że jeśli ktoś nie zgadza się z treściami publikowanymi w Przeglądzie Lubańskim to może poprosić o publikację swojego stanowiska i Redakcja to zamieści jako osobny artykuł. Dodam jeszcze, że nieodpłatnie, bo sprawa może nie być, dla wszystkich, tak oczywista.

  4. Dla mnie L24 jest potralem doręczyciela, który widzi fajerwerki w Henrykowie a nie zobaczy syfu i bałaganu co się dzieje w Lubaniu. Wszystko jest źle w gminie, a cudownie jest u sponsora w Lubaniu.

  5. Piotrek przekonuje, że dzięki niemu wygrywa się wybory. Tylko, że jak na to patrzę to widzę jak ciągnie w dół.
    Dlatego banuje i insynuuje. Niech robi co chce, ale nie zgodzę się, że ma to być z naszych pieniędzy.
    Znalazł się pokerzysta, ale cóż niech się mu wydaje, że karty rozdaje. Szkoda mi tylko burmistrza, bo więcej się osiągnie dialogiem tam gdzie pytają, niż tam gdzie chwalą i pytań nie ma. Co do tematu to 30 lipca był dniem zjazdów partii. SP reprezentowało 20 członków A zjazd byl w Krakowie
    Pozdrawiam

  6. przepraszam a gdzie jest zdjęcie z Tomaszewskim ?nie może go pan po znajomości zaprosić do Lubania ? na spotkanie w Trecie a potem z młodymi piłkarzami z lubańskich klubów

  7. A kim ten doręczyciel jest, żeby tak uważać. Na temat wyborów na jego portalu jest wystarczająca literatura, z którą się można zapoznać typu kłamstwo, chamstwo i oczernianie oraz brak możliwości na jakąkolwiek merytoryczną dyskusję.Każdy wpis na portalu L24 niezgodny z przekonaniami doręczyciela powoduje zbanowanie użytkownika. Proponuję, aby ten cudotwórca sam wystartował w wyborach i pokazał co potrafi- ekspert od wszystkiego. Ale i tak najbardziej bolące jest to, że jest on sponsorowany z pieniędzy podatników. Przewrót w gminie mu się nie udał, byc może obiecana posadka urzędnicza przez Panią aktywistkę się oddalila, to teraz trzeba deptać koło urzędu miasta. Jeszcze nie tak dawno krytykował poprzedniego burmistrza, że nie jest remontowany basen na Kamiennej Górze. Zmiana opcji, a właścicwie pracodawcy i poglądy się zmieniły. Teraz remont basenu jest nieekonomiczny, ba… nawet popiera podwyższone ceny biletów na basen kryty w Lubaniu dla dzieci z gminy, której sam jest mieszkańcem. Jego poglądy na sprawy ustawiają się jak wiatrak na wietrze- stosonie do kierunku wiatru, oby tylko się nie spalił jak wiatrak ( pokazywał to na zdjęciach). Podobnie jego ekipa farbowanych lisów i aktywistek.