HomeLubańMieszkanka Lubania brutalnie zaatakowana w sieci!

Komentarze

Mieszkanka Lubania brutalnie zaatakowana w sieci! — 6 komentarzy

 1. To nie tłumaczy jakiegoś Łukasza, ale p. Iwona zamieszcza bardzo prowokujące i wulgarne posty. Aż mi się nie chce komentować.

 2. Dziennikarka i felietonistka!?? Czego? W jakiej gazecie pracuje? Z tego co można nieraz poczytać to same podjazdy, przede wszystkim w stosunku do Burmistrza. W Lubaniu jest ponad 6 000 dziennikarzy i 2000 recenzentów. jachira to ma dopiero wejścia!! A tak normalnie to jak się już chce uchodzić za „dziennikarza”, walącego na wszystko co jest normalne to należy liczyć się z konkurencją , bo w tej branży nie ma litości. Nie bardzo mozna zrozumieć jak tacy felietoniści funkcjonują na live? Zawodowcy tak nie robią /pisząc komentarz/ do tego co jest w soku – to amatorszczyzna z wyborczej.

 3. Dziennikarka i felietonistka hahahaha. Chyba waszego portaliku hahah.

 4. Pani Iwono, sama była Pani … więc wydaje mi się, że trafia kosa na kamień. Najpierw pani pojeżdża ludzi a potem, wiele jest skrzywdzoną.

  –>
  Anonimowo nie można.
  Moderator

 5. Tak to bywa jak sie na fejsie leje jadem, to i znajdzie sie ktos co zachaczy a to znaczy ze Pani musi sie uodpornic na akcje na fejsie jak sama ostro jedzie po innych