Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Zostań Policjantem KPP w Lubaniu

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 – tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie (www.policja.pl) oraz pod numerem telefonu 075/722-90-44/92, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu.

Autor: st. asp. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

1 comment to Zostań Policjantem KPP w Lubaniu

  • Wojtek

    Przepraszam, a na czym polega wyjątkowość tej profesji? Na braku wolnych weekendów, świętach na ulicy, wigilii z dala od rodziny, bezsensownych poleceniach przełożonych – “bo najważniejsza jest statystyka”, czy na tym, że byle żul może ci napluć na mundur, a i tak nikt nie stanie w twojej obronie czy na tym, że każde potknięcie skutkuje konsekwencjami dyscyplinarnymi? Podsumowując – dziękuję, nie skorzystam.