Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Zostań lubańskim wolontariuszem WOŚP

Zbliża się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już za dwa miesiące – 14 stycznia 2018 r. dlatego w Lubaniu rusza nabór wolontariuszy WOŚP. Rejestracja będzie trwała do 30 listopada.

Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci. Fundacja planuje pozyskać m.in. stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne a także sprzęt diagnostyczny, jak chociażby specjalistyczne aparaty USG czy pulsoksymetry.

Minimalny wiek wolontariusza to 16 lat. Aby dokonać rejestracji wystarczy wejść na https://wolontariusze.wosp.org.pl/ i wypełnić formularz.

Rekrutacja online – wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony wolontariusze.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz udać się do Sztabu, aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Siedziba lubańskiego sztabu:
Miejski Dom Kultury
ul. Kościuszki 4
E-mail kontaktowy: sekretariat@wylogujsie.com.pl
Telefon kontaktowy: +48 796 145 214

Zachęcamy do polubienia profilu na Facebooku https://www.facebook.com/WOSPLuban/

Autor: Sztab WOŚP w Lubaniu