Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

ZGiUK zaprasza na nowo otwarty parking przy Bankowej 8 w Lubaniu (WIDEO)

Od 6 marca w Lubaniu działa nowy parking dla samochodów osobowych przy ulicy Bankowej 8. Parking został wybudowany przez Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. i służy interesantom Spółki oraz mieszkańcom miasta.

Otwarcia obiektu dokonał Prezes Zarządu ZGiUK Lubań Michał Turkiewicz, Dyrektor Ds Techniczno – Eksploatacyjnych Jan Sajan oraz Burmistrz Lubania Arkadiusz Słowiński.

Parking jest czynny codziennie w godzinach od 6.00 do 19.00 i od 19.00 do 6.00 (otwierany na życzenie parkujących) i zapewne w części rozładuje problem z zaparkowaniem samochodu w centrum miasta. Opłata parkingowa to 2 zł / 1 h, jednak  pierwsze pół godziny postoju na parkingu dla każdego użytkownika jest bezpłatne. Zapłacimy dopiero za każdy godzinny pobyt na obiekcie, po upływie pierwszych 30 minut. Na obiekcie jest 30 miejsc postojowych oraz osiem miejsc specjalnych (udostępnianych za opłatą abonamentową po podpisaniu stosownej umowy ze Spółką). Opłata abonamentowa za cały miesiąc parkowania bez limitu czasu to 150 zł.

Nowy parking to kolejny dowód na to że władzom spółki zgiuk zależy nie tylko na uporządkowanym i czystym mieście, ale na komunikacyjnym komforcie mieszkańców Lubania.

Regulamin parkingu TUTAJ

Relację z otwarcia parkingu przygotowała redakcja PL i Telewizja Lubań:

Galeria zdjęć: