Wybory Parlamentarne 2019

Tablica ogłoszeń

Praca w regionie

Lokalny Samorząd

Kino w Lubaniu

Nadchodzące wydarzenia

Zderzenie trzech samochodów. Są poszkodowani

Kierujący samochodem dostawczym marki Peugeot, najprawdopodobniej nie zachował należytej odległości poruszającego się przed nim pojazdu marki Skoda, w wyniku czego uderzył w jego tył. Z kolei kierowca Skody nie zapanował nad nią, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadące z naprzeciwka BMW.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 10.00, w poniedziałek, 12 sierpnia br. na drodze krajowej K30 w miejscowości Krzewie Wielkie koło Gryfowa Śląskiego, tuż przy zjeździe w kierunku Lubomierza i Świeradowa Zdroju.

W sumie wszystkimi biorącymi udział w karambolu pojazdami podróżowało 10 osób. Kilka z nich zostało poszkodowanych i trafiło do szpitala. Ich zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu pracowali strażacy z PSP JRG Lwówek Śląski i OSP Gryfów Śląski, zespoły ratownictwa medycznego oraz Policja. Służby zablokowały ten odcinek K30. Policja wytyczyła objazdy przez Proszówkę. Droga została odblokowana dopiero o godzinie 13.30.

Okoliczności zdarzenia, które została zakwalifikowane jako wypadek drogowy, wyjaśniają policjanci z KPP w Lwówku Śląskim.

Autor: AM/foto: Lwówek na sygnale

Leave a Reply